O Nas
 

W połowie października 2013 roku inwestor z branży automotive ze Stanów Zjednoczonych – firma P&C Group 1, Inc. (100% udziałów) rozpoczęła swoją działalność w Polsce w Grójcu. Siedziba główna P&C mieści się w Farmington Hills, USA. W jej skład wchodzą firmy Amvian, Camaco i LCAS. Spółka rozpoczęła swoją działalność z załogą 30 osobową, inwestuje w modernizację obecnego parku maszynowego oraz zakup nowych maszyn i urządzeń co powoduje zwiększenie potencjału produkcyjnego a w perspektywie zwiększenie zatrudnienia.

Zarząd Amvian Automotive (Poland) Sp. z o.o. stanowią:
Arvind Pradhan – Prezes Zarządu.

P&C jest uznanym na rynku amerykańskim i światowym producentem struktur foteli samochodowych, dostawcą m.in. do takich marek jak GM, Ford, Daimler, Chrysler, Faurecia, Johnson Controls, Peugeot, Magna, Toyota Boshoku, Volkswagen, inne. Posiada kilka oddziałów: w USA, Meksyku, Brazylii, Indiach, Niemczech i od października 2013 właśnie w Polsce.

Więcej informacji można znaleźć na: www.camacollc.com
 
Globalne możliwości produkcyjne, przewodnictwo oraz szeroki wachlarz produktów i usług umożliwia pełną integrację. W celu zagwarantowania najniższego kosztu dla klienta niezbędna jest internalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności finansowej firmy.
 
  Copyright © Amvian